Zahodnudu.cz - hry

Vybíráme pro Vás ty největší pecky!

Nejlepší online hry na jediném serveru a úplně zdarma? Ano, ty nejlepší online hry zdarma najdete u nás. Každý den projíždíme online hry po celém webu a vybíráme ty nejlépe hodnocené, které si pak u nás můžete online zahrát. Přes náš filtr se nedostanou jen tak nějaké hry, ale jen kvalitní a opravdu žádané hry. Takže se nemusíte bát, že nějaká hra bude ztrátou času. Děláme to pro Vaši zábavu.

Vtip dne

Za devatero lesy, devatero moři, devatero horami byl malý domeček. A v tom domečku byl stoleček, u stolečku židlička, na ní seděla babička, hlavu měla v dlaních a pořád si opakovala: "Proč kurva musím bydlet v takový prdeli!"

Zobrazena stránka 6 z 24

BŘE
26

A Dog For All Season - Dovednostní

A Dog For All Season

Tak tahle hra, ta nemá v zahlcování Vašeho mozkového procesoru konkurenci. Nejen že musíte skákat přes míčky, musíte navíc pojsky posouvat tak, jak se to právě hodí a tak, aby přeskočili. Hra má hned na začátku tutorial, takže doporučuji zkouknout, ať víte jak na to.

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7216 x     Známka: 1.3/5     Přidal: Lukaaashek

BŘE
26

Run run - Dovednostní

Run run

Dokážete přeskákat přes překážky? Dávejte si pozor, pokud nepřeskočíte, zahrajete si level znovu. Naštěstí máte 25 životů, takže se dostanete docela daleko i na první pokus. Hra má velice jednoduché ovládání a závisí opravdu jen na zvoleném skoku a načasování.

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7193 x     Známka: 1.8/5     Přidal: Lukaaashek

BŘE
26

Every Second Counts - Dovednostní

Every Second Counts

Každou sekundu měří, jak dlouho dokážete hrát. Odhadnete jak dlouho podržet tlačítko, aby to bylo alespoň přibližně stejné, jak čas udaný číslicemi?

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7179 x     Známka: 1.3/5     Přidal: Lukaaashek

BŘE
25

Irritating game - Dovednostní

Irritating game

Tato hra, jak už napovídá název, prověří Vaše schopnosti na maximum a to ve všech směrech. Za úkol totiž máte udržet jednu kuličku na rovině a druhou odrážet. Avšak pohyb odrážecí plošky způsobí natočení roviny. No jednoduše vyzkoušejte si to sami a uvidíte.

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7207 x     Známka: 1.3/5     Přidal: Lukaaashek

BŘE
25

Ping Pong - Dovednostní

Ping Pong

Jednoduchá hra s originálním námětem. Už jste si někdy pinkali s pingpongovým míčkem jen tak? Tak v této hře máte za úkol to samé. Avšak co se zdá lehkým úkolem, může být úplně naopak.

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7203 x     Známka: 1.3/5     Přidal: Lukaaashek

Víte že...

...si hry můžete přidávat do oblíbených a mít k nim tak snadný a rychlý přístup? Stačí se jen zaregistrovat, nebo přihlásit!

BŘE
25

Tangerine Panic Flash

Tangerine Panic Flash

Mandarinky na Vás padají v hejném počtu a je na Vás, abyste se jim vyhnuli.

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7186 x     Známka: 1.2/5     Přidal: Lukaaashek

BŘE
25

Escape to Windows

Escape to Windows

V této občas trochu nervy trhající hře máte za úkol projít kurzorem labyrintem. Vzkoušejte si svou dovednost práce s myší.

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7180 x     Známka: 1.2/5     Přidal: Lukaaashek

BŘE
25

Bubble Tanks 2

Bubble Tanks 2

V této hře nebudete nikoho vraždit, přesto je střílečkou, protože opravdu střílíte - bubliny a snažíte se trefit ostatní bubliny, které pak můžete sebrat. Hra má naprosto jednoduchý princip, takže ji pochopíte hned od začátku.

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7211 x     Známka: 1.4/5     Přidal: Lukaaashek

BŘE
25

Boxhead game

Boxhead game

Když si chcete zahrát hru se zombie, ale nechcete hororovou atmosféru, je tato hra přímo pro Vás. Navíc se za zombie vydávají panáčci z lega. Hra je velice hravá a po několika levelech už se opravdu začnete bát o život :-D

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7217 x     Známka: 1.1/5     Přidal: Lukaaashek

BŘE
23

The Last Stand 2

The Last Stand 2

Motiv stejný, hratelnost lepší a celková strategičnost celé hry byla velmi vylepšena, protože si již vybíráte místa, kde chcete hledat, kam chcete jít, kam položíte pasti s hlavně přibyla motorová pila čož je základní zbraň pro boj zblízka.

Hrát


Komentářů: 0     Spuštěno: 7225 x     Známka: 2.2/5     Přidal: Lukaaashek

Vybíráme pro Vás ty největší pecky!

Zobrazena stránka 6 z 24