Zahodnudu.cz - hry
ZÁŘ
21

O nás

Děkujeme, že jste navštívili tuto stránku. Velice si toho vážíme a doufáme, že se Vám opravdu líbí a že Vás naše stránky baví. Také doufáme, že se Vám líbí náš design, protože jsme ho tvořili hlavně pro Vás.

A teď abyste se také dozvěděli něco trochu o nás. Nápad vytvořit stránky vznikl na začátku roku 2008. Původní nápad byl vytvořit rozsáhlý server obsahující hodně věcí, které byste mohli potřebovat. Měly to být například bazary, fóra, vyhledávače a podobně, jenže jak to tak bývá, finance nebyly a tak jsme začali s tímto projektem a doufáme, že bude úspěšný a budeme moci realizovat původní představu. To bylo něco trochu ze zákulisí projektu.

Autory tohoto díla jsou Lukáš Hartmann alias Lukaaashek a Jana Valentová alias Janiczka. Jsme zároveň prvními adminy, takže veškeré dotazy, informace a nápady směřujte nám.

Chtěli bychom poděkovat serveru linuxsoft.cz, jehož autor Petr Zajíc vytvořil seriál o PHP, díky kterému tyto stránky fungují; dále serveru DeviantArt.com, na kterém jsou uložené některé opravdu vynikající obrázky od různých autorů; serveru EBOLA.cz, na kterém jsou stránky uložené; všem možným vychytaným free prográmkům a jejich autorům, které člověku ulehčí práci; Macromedia Dreamweaveru 8, který nám byl společníkem u tvorby html a Adobe Photoshopu CS3, který nám pomáhal s pozadím. Pokud jsem na někoho zapomněl, omlouvám se.

Díky moc, že nás navštěvujete a že se Vám zde líbí
Vaši Lukaaashek a Janiczka